Apie

Veito savo veiklą pradėjo dar 1979 metais, kuriant ekologiškas vandens šildymo sistemas. Pirmasis Veito produktas buvo momentinis vandens šildytuvas, kuris tapo itin populiarus dėl gebėjimo pašildyti reikiamą kiekį vandens esamuoju momentu ir jį tiekti nepertraukiamai.

2007 metais Veito žengė dar vieną didelį žingsį ekologiškų produktų kūrimo srityje – pristatė pirmąjį anglies pluošto infraraudonųjų spindulių šildytuvą, sukėlusį revoliuciją patalpų šildymo sistemose. Šis unikalus produktas gali šildyti lyg saulės spindulai ir būti atsparus drėgmei.

Veito inžinierių komanda nuolat gerina sukurtų  produktų kokybę. Veito – tai pirmaujantis prekės ženklas infraraudonųjų spindulių ir momentinių vandens šildytuvų srityse, žinomas daugelyje pasaulio šalių.

 Šiuolaikinės technologijos

Veito šildytuvai yra pagaminti naudojant naujausias anglies pluošto technologijas. Šių inovacijų dėka Veito produktai yra tvirti bei pasižymi ilgaamžiškumu. Veito šildytuvai – patikimi, tyliai veikiantys, gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, turi puikiais eksploatacines savybes.

 Ekonomiškumas

Veito šildytuvų veikimas pagrįstas infraraudonųjų spindulių (šilumos) bangų principu – šildytuvai tolygiai paskirsto šilumą visoje patalpoje. Veito šildytuvai yra ypatingi tuo, kad patalpa prišildoma itin greitai, vos per keletą minučių šildytuvai pasiekia vartotojo nustatytą rėžimą.

 Patogumas

Skirtingai nuo įprastų konvekcinių radiatoriai, Veito šildytuvai patalpoje nekeičia aplinkos sąlygų (deguonies ir drėgmės lygis išlieka pastovus visą prietaiso veikimo laikotarpį), jie turi keletą šildymo nustatymo  funkcijų. Dėl šios priežasties vartotojas gali pasirinkti norimą temperatūrą ir visada jaustis itin komfortabiliai.

Veito šildytuvai yra stilingi, modernios išvaizdos, ergonomiško dizaino. Jie yra itin saugūs – turi automatinio išsijungimo funkciją (tai itin aktualu, jei šildytuvas yra judinamas ar nukrenta ant žemės). Šie šildytuvai turi reguliavimo pultelį, kurio pagalba galima nustatyti norimą temperatūrą ir šildymo trukmę, išjungti/įjungti šildytuvą.

Ekologiškumas

Veito šildytuvai priartina mus prie dar žalesnio ir efektyvesnio energijos vartojimo. Šimtaprocentinis šilumos paskirstymo efektyvumas pasiekiamas unikalia technologija, kuri šildo ne orą, o žmones, kambarį ir jame esančius daiktus. Ši šildymo sistema gali sutaupyti iki 70 procentų šildymui skiriamų išlaidų.

Daugiau apie VEITO: www.veito.com