Infra šildytuvai

TIK PAS MUS – ekonomiški, efektyvūs, daugiafunkciniai, kokybiški VEITO šildytuvai!

 rytojaus_sildytuvai_siandien

  • Atkreipkite dėmesį! – VEITO šildytuvai turi anglies pluošto šildymo elementus – efektyvu ir ekonomiška, kaitinimo elementų veikimo laikas daugiau nei 12000 val.!
  • Galimybė keisti šildymo lygius – iki 4 šildymo lygių – tokiu būdu dar daugiau sutaupysite!
  • Galingumas nuo 1200W iki 2500W!
  • Apšildomas plotas iki 30 m2!
  • Atsparus vandeniui, drėgmei, IP55! Galite naudoti ir lauke, žiemą-vasarą!
  • Automatinė temperatūros kontrolė, integruoti termostatai – juos galite naudoti ir nuolatiniam namų, biuro ar kitų patalpų šildymui, veikimo principas, kaip infraraudonųjų spindulių šildymo ploksčių.
  • Nuotolinis valdymas – valdymo pulteliu galite valdyti viena ar net visus įsigytus VEITO šildytuvus;
  • Integruota automatinė kontrolė nuo perkaitimo!
  • Šildytuvas automatiškai išsijungia neteisingai jį pastačius ar jam nukritus!

Šiuolaikinės technologijos

Veito infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra pagaminti naudojant naujausias anglies pluošto technologijas. Šių inovacijų dėka Veito produktai yra tvirti bei pasižymi ilgaamžiškumu. Veito šildytuvai – patikimi, tyliai veikiantys, gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, turi puikiais eksploatacines savybes.

Ekonomiškumas

Veito šildytuvų veikimas pagrįstas infraraudonųjų spindulių (šilumos) bangų principu – šildytuvai tolygiai paskirsto šilumą visoje patalpoje. Veito šildytuvai yra ypatingi tuo, kad patalpa prišildoma itin greitai, vos per keletą minučių šildytuvai pasiekia vartotojo nustatytą rėžimą.

Patogumas

Skirtingai nuo įprastų konvekcinių radiatoriai, Veito infraraudonųjų spindulių šildytuvai patalpoje nekeičia aplinkos sąlygų (deguonies ir drėgmės lygis išlieka pastovus visą prietaiso veikimo laikotarpį), jie turi keletą šildymo nustatymo  funkcijų. Dėl šios priežasties vartotojas gali pasirinkti norimą temperatūrą ir visada jaustis itin komfortabiliai.

Veito šildytuvai yra stilingi, modernios išvaizdos, ergonomiško dizaino. Jie yra itin saugūs – turi automatinio išsijungimo funkciją (tai itin aktualu, jei šildytuvas yra judinamas ar nukrenta ant žemės). Šie šildytuvai turi reguliavimo pultelį, kurio pagalba galima nustatyti norimą temperatūrą ir šildymo trukmę, išjungti/įjungti šildytuvą.

Ekologiškumas

Veito infraraudonųjų spindulių šildytuvai priartina mus prie dar žalesnio ir efektyvesnio energijos vartojimo. Šimtaprocentinis šilumos paskirstymo efektyvumas pasiekiamas unikalia technologija, kuri šildo ne orą, o žmones, kambarį ir jame esančius daiktus. Ši šildymo sistema gali sutaupyti iki 70 procentų šildymui skiriamų išlaidų.

Šildytuvai yra atsparūs drėgmei, jie ypatingai tinkami naudoti namų, kavinių, restoranų laiko terasų šildymui.